پایگاه خبری تحلیلی

باهنر: ممکن است لاریجانی گزینه شورای وحدت شود

برخی نزدیکان علی لاریجانی گفتند که در دیدار‌هایی که در ماه گذشته با او (لاریجانی) داشته اند، تمایلی در وی برای کاندیداتوری ندیده اند، اما این عدم تمایل مربوط به ماه پیش است.

علی رغم اظهار نظر باهنر مبنی بر اینکه لاریجانی می‌تواند گزینه شورای وحدت باشد، ولی به گفته سیدرضا تقوی نماینده جامعه روحانیت در این شورا، هیچ تصمیمی در این رابطه گرفته نشده است.

به گزارش افشانیوز به نقل از تسنیم، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری و عضو شورای وحدت، گفته است که ممکن است آقای لاریجانی گزینه شورای وحدت برای انتخابات ریاست جمهوری باشد.

وی با بیان اینکه، «شورای وحدت نامزدی آقای لاریجانی را نه صددرصد رد و نه صددرصد تأیید می‌کند بلکه مثل بقیه به آقای لاریجانی نگاه می‌کند» تصریح کرده که اگر یک زمانی آقای لاریجانی بیاید و بگوید من کاندیدا و نامزد هستم، می‌تواند جزو کاندیدا‌های شورای وحدت باشد.»

در همین حال، برخی نزدیکان علی لاریجانی گفتند که در دیدار‌هایی که در ماه گذشته با او (لاریجانی) داشته اند، تمایلی در وی برای کاندیداتوری ندیده اند، اما این عدم تمایل مربوط به ماه پیش است.

علی لاریجانی تاکنون هیچ موضع رسمی درباره کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری نداشته و تنها گفته که در صورت کاندیداتوری اسحاق جهانگیری که این روز‌ها زمزمه‌های کاندیداتوری او به گوش می‌رسد، کاندیدا نخواهد شد.

در همین زمینه، حجت الاسلام سیدرضا تقوی نماینده جامعه روحانیت در شورای وحدت نیز گفت: نمی‌دانم آقای باهنر بر چه اساسی گفته که آقای لاریجانی می‌تواند کاندیدای شورای وحدت شود، بنده به عنوان عضو شورای وحدت هیچ اطلاعی از این موضوع ندارم.

وی گفت: در جلسات اخیر شورای وحدت نیز هیچ بحثی برای حمایت از کاندیداتوری آقای لاریجانی انجام نشده و البته نشانه کاندیداتوری آقای لاریجانی نیز دیده نشده است.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.