پایگاه خبری تحلیلی

بازی مرگبار خواهر و برادر دوقلوی ۱۱ ساله همدانی

سقوط در گودال لجنی ۶ متری جان پسر بچه ۱۱ ساله را گرفت.

به دلیل بی احتیاطی و بازی خواهر و برادر خیرآبادی در تویسرکان به درون گودالی لجنی به عمق حدود ۶ متر سقوط کردند. بر اثر این حادثه نوجوان پسر ۱۱ ساله جان خود را از دست داد و خواهر دو قلویش نجات یافت.
احسان زنگنه عضو تیم امداد و نجات هلال احمر تویسرکان گفت: عصر روز گذشته بر اثر بی احتیاطی و بازی یک خواهر و بردار اهل روستای خیرآباد، در کنار گودال لجنی در کنار باغشان سقوط کردند که خواهر نجات یافت و نوجوان پسر ۱۱ساله جان خود را از دست داد.
وی اظهار کرد: پس از سقوط بلافاصله پدر این خواهر و برادر که جانباز و از ناحیه دو پا معلول بوده با آن وضعیت هر چه تلاش می‌کند موفق نمی‌شود کاری از پیش ببرد.

مرگ هولناک پسربچه ۱۱ ساله در همدان

عضو تیم امداد و نجات تویسرکان افزود: بنابراین راس ساعت ۱۹ و ۲۷ دقیقه به پایگاه شهید جعفری خیرآباد مراجعه می‌کند و تیم امدادی این پایگاه هم بلافاصله پس از چند دقیقه به محل اعزام و بعد از طی مسافتی سه کیلومتری به گودال رسیده و وارد عمل شد.
زنگنه تصریح کرد: پس از جستجو و بررسی صحنه و گفته پدر متوفی عمق آب در حدود ۶ متر بود و جستجوی ما نتیجه نداد.
وی گفت: از آنجا که عمق آب و شرایط کدر و لجنی مانع از ادامه کار شد، سایر همکاران اورژانس، آتش نشانی و نیروی انتظامی بعد از ما در صحنه حضور پیدا کردند.
عضو تیم امداد و نجات پایگاه خیرآباد ادامه داد: این عملیات نزدیک به چهار ساعت به طول انجامید و با خالی کردن آب توسط پمپ آب، تا حدودی گودال خالی و نیرو‌های غواص وارد عمل شده و با جستجو جسد بی جان کودک ۱۱ساله از کف گودال بالا آوردند.
زنگنه عنوان کرد: افراد حاضر در عملیات نجاتگران پایگاه شهید جعفری خیرآباد متشکل از احسان زنگنه و محمدرضا ترکاشوند و تیم پشتیبانی نیز سهراب اسدی، حسین حسن رضایی، علیرضا ایلخانی، سجاد سوری و اصغر اسماعیل بودند.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.