پایگاه خبری تحلیلی

پیدا شدن جسد فوتبالیست ۲۰ ساله در یک گودال

بامداد چهارشنبه پلیس منطقه پروجا در ایتالیا جسد ساموئله دی پائولی، جسد فوتبالیست ۲۰ ساله تیم باستیا ۱۹۲۴ را در یک گودال در حومه شهر کشف کرد.

نزدیکان این بازیکن مدعی هستند که این بازیکن با یک زن برزیلی ساعاتی قبل از مرگش نزاع و درگیری داشته است. یکی از اهالی این منطقه که در نزدیکی این گودال زندگی می‌کرده این جسد را کشف کرده است.

پلیس در گزارش خود اشاره کرده است که اثری از سلاح گرم یا سرد روی جنازه نبوده است، اما آثار خراشیدگی و کبودی روی گردن به چشم می‌خورد. قرار است که پس از ازمایشات سم شناسی در روز شنبه در مورد دلیل مرگ توضیحات بیشتری داده شود. پلیس در حال حاضر از یک زن برزیلی در حال بازجویی است. این زن مدعی است که او و بازیکن ۲۰ ساله لیگ دسته چهارم ایتالیا درون ماشین با هم درگیری داشته اند و بعد از ان در کتک کاری و کشمکش با همدیگر به درون گودال می‌افتند که این زن به گفته خود، در آن جا محل را ترک می‌کند و فرار می‌کند. این زن برای اثبات ادعای خود آثار بخیه و افتادن به درون گودال را به ماموران پلیس نشان داده است و مدعی است که یکی از دوستانش را با تماس فراخوانده تا او را از محل حادثه خارج کند.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.