پایگاه خبری تحلیلی

سرقت‌های سریالی زن شیشه‌ای از طلافروشی‌ها

زن جوان در تحقیقات به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد و گفت: یکی از مردانی که همراه من برای سرقت‌ها می‌آمد شوهر صیغه‌ای‌ام است. ما اعتیاد شدیدی به ماده مخدر شیشه داریم و برای تأمین مواد مجبور به سرقت شدیم. همدست دیگرمان هم دوست شوهرم است. برای اینکه کسی به ما شک نکند بچه‌ام را نیز با خودم می‌بردم.

زن معتاد که با همدستی دو مرد و دختر خردسالش از طلافروشی‌ها سرقت می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش ایران، چندی پیش مردی طلافروش در جنوب تهران با پلیس تماس گرفت و گفت: خانم جوانی به همراه دختر سه ساله‌اش و دو مرد جوان برای خرید طلا به مغازه‌ام آمدند. از من خواست طلا‌های مختلفی برایش بیاورم. بعد از حدود نیم ساعت وقت تلف کردن، بدون آنکه طلایی خریداری کنند مغازه را ترک کردند. با رفتن آن‌ها متوجه شدم یکی از انگشتر‌های گرانقیمتم به سرقت رفته است.

با شکایت مرد طلافروش تحقیقات آغاز شد. در ادامه بررسی‌ها کارآگاهان پلیس با سرقت‌های مشابه دیگری نیز مواجه شدند. در تمامی آن‌ها زن جوانی به همراه کودکش و دو مرد وارد طلافروشی‌ها شده و اقدام به سرقت طلا می‌کردند.

باتوجه به شیوه و شگرد سرقت‌ها و تصاویر متهمان که از دوربین مداربسته طلافروشی‌ها به‌دست آمد سریالی بودن سرقت‌ها قوت گرفت؛ بنابراین تصویر متهمان به طلافروشی‌های تهران ارسال شد تا در صورت مشاهده با پلیس تماس بگیرند. بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه چند روز قبل مرد طلافروشی با پلیس تماس گرفت و از حضور سارقان در مغازه‌اش خبر داد. مأموران بلافاصله وارد عمل شده، اما دو مرد جوان که متوجه لو رفتن‌شان شده بودند، قبل از رسیدن مأموران از محل متواری شده و زن جوان و کودکش بازداشت شدند.

زن جوان در تحقیقات به سرقت‌های سریالی اعتراف کرد و گفت: یکی از مردانی که همراه من برای سرقت‌ها می‌آمد شوهر صیغه‌ای‌ام است. ما اعتیاد شدیدی به ماده مخدر شیشه داریم و برای تأمین مواد مجبور به سرقت شدیم. همدست دیگرمان هم دوست شوهرم است. برای اینکه کسی به ما شک نکند بچه‌ام را نیز با خودم می‌بردم. من حواس طلافروش را پرت می‌کردم و شوهرم یا دوستش انگشتر، گردنبند، دستبند و … از مغازه‌ها سرقت می‌کردند. طلا‌های سرقتی را هم می‌فروختیم و هزینه مواد مخدر می‌کردیم.

با اعتراف زن جوان، دو همدست او نیز به دستور قاضی دادسرای سرقت دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کردند. دو مرد و زن جوان راهی بازداشتگاه شده و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.