پایگاه خبری تحلیلی

واکنش خلیل‌زاده به خبر اغفال بازیکنان پرسپولیس!

مدافع اسبق پرسپولیس نسبت به حواشی و شایعاتی که در خصوص دخالتش در بحث جدایی و حضور برخی بازیکنان این تیم در لیگ قطر شکل گرفته واکنش نشان داد.

در شرایطی که چندی پیش استادالدوحه قطر در خبری مدعی شد که احمد نوراللهی جدیدترین بازیکنی خواهد بود که از لیگ ایران راهی این کشور خواهد شد، طی ساعات اخیر شایعاتی درباره دخالت شجاع خلیل زاده در این انتقال شکل گرفته است.

برخی چنل‌ها با اعلام این موضوع که ردپای شجاع خلیل زاده، مدافع حال حاضر الریان قطر که در ابتدای فصل جاری از پرسپولیس راهی لیگ ستارگان قطر شده، در موضوع انتقال بازیکنان کنونی این تیم به دوحه دیده می‌شود، باعث شدند تا این مدافع ملی‌پوش نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

خلیل زاده با رد این اتفاق واکنش تندی نسبت به این موضوع داشت و از هواداران این تیم خواست تا اخبار واقعی را از رسانه‌های معتبر و قابل استناد دنبال کنند:

طی ساعات اخیر خبری عجیبی در یکی از چنل‌های فیک و زباله منتشر شد که هر چقدر با خودم کلنجار رفتم تا واکنشی نسبت به آن نداشته باشم نشد؛ متاسفانه رشد فضای مجازی و اغفال برخی فوتبالدوستان با استناد به این اخبار بی پایه و اساس باعث شد تا توضیحاتی درباره آن داشته باشم.

اینکه بنده قصد اغفال بازیکنی از پرسپولیس برای حضور در لیگ قطر را داشته باشم از پایه و اساس دروغ است و تنها می‌توانم لفظ چرت را برای روشن‌تر شدن آن بگویم. نه بنده دست به اغفال بازیکنی زده‌ام و نه مدیران پرسپولیس که قابل احترام هم هستند، این ذهنیت را دارند و چیزی درباره آن به من گفته‌اند.

در دنیای حرفه‌ای فوتبال مسیر انتقال بازیکن کاملا مشخص است و مسلما بدون دلال بازی و واسطه‌گری‌های مرسومی که ردپای آن در همین کانال هم کاملا مشخص است، صورت می‌گیرد. بار دیگر با احترام به همه هواداران عزیز پرسپولیس باید بگویم بنده هیچ صحبتی و دخالتی در اتفاقات پرسپولیس و خصوصا انتقال و صحبت با هم‌تیمی‌های سابقم برای حضور در قطر نداشته‌ام و در شرایطی که شاهد رسانه‌های قابل احترامی در ایران هستیم، امیدوارم بساط این چنل‌های دوزاری و بدون منبع برچیده شود.

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.